Pouzdro na karty

pánská peněženka

Doby, kdy člověk vystačil s měšcem, nebo kapsou, jsou nenávratně pryč. Papírové bankovky, kovové mince, doklady, nejrůznější karty, vizitky, účtenky… Nosíme toho s sebou čím dál víc. Ale jak to udržet přehledné a vždy rychle najít přesně to, co právě potřebujeme? Řešením může být obrovská a přecpaná peněženka, ale takové řešení nemusí vyhovovat každému. Proč si věci třeba nerozdělit?

Číst dál...

Obuv Prestige – kvalita ze Zlína

prestige

Tradiční značka české sportovní obuvi Prestige psala svou zajímavou historii již od roku 1984, ale její současná tvář začala získávat své obrysy až před 16 lety. Tehdy skomírající značku, která marně bojovala s častým střídáním majitelů, neujasněnou strategií a nekvalitní, ale levnou konkurencí asijských dodavatelů, odkoupila čistě česká společnost Moleda a vrátila jí lesk.

Číst dál...

Podzimní móda inspirovaná pohodlným cestováním

Hugo Boss Global Traveler

Módním tématem nadcházejícího období podzim/zima 2017 se komfort a pohodlí. Celosvětové módní trendy odráží nový styl způsobu života – cestování v soukromém i pracovním životě. Základní filosofií je minimum oděvů, doplňků a lehkost na cestách, což jde ruku v ruce se stíráním rozdílů mezi oděvy pro volný čas a pracovní život. Prohlédněte si s námi, co bude letos nejvíce trendy.

Číst dál...

Strana 1 z 5

susenky