Tipy z přehlídkových mol, co opravdu unosíte

Móda na léto

Trendy oblečení vidíte na každém rohu. To, že je trendy, ale ještě neznamená, že vám bude slušet. A už vůbec to neznamená, že se vůbec dá nosit. My jsme pro vás zjistili letní trendy, které se nejen dají nosit, ale navíc vám budou zaručeně slušet!

Co nahoru?

Na horní polovinu těla si můžete obléknout ledacos. Ale v čem v létě opravdu zazáříte? Za nás každopádně vedou kostkované košile, protože mohou být volnější a tím pádem i velmi pohodlné. Navíc pokud si vyberete halenku či košili z kvalitních materiálů bude na vašem těle i velmi příjemná a nijak nepodráždí pokožku. Sexy halenku oblékněte do práce a kostkovanou košili si omotejte kolem pasu, až se vydáte do města. Budete trendy a v pohodlí – a o tom by móda měla být!

Tip: Letošním hitem je džínová bunda inspirovaná érou devadesátých let. Zkuste ji a slaďte ji s půvabnou halenkou.

A co na nohy?

V kurzu jsou stále ještě roztrhané džíny i zvony s vysokým pasem inspirované sedmdesátkami. Ale jestli chcete opravdu zazářit, vsaďte na kalhoty s širokými nohavicemi.

Tip: Novinkou jsou i tzv. džegíny, které vypadají jako džíny, ale jsou vyrobené z elastických materiálů. Mrkněte na bolf.cz, kde najdete i dámské mikiny, doplňky a spoustu dalších trendy kousků za skvělé ceny.

Lehký krok

Možná se necháte zlákat super ultra trendy lodičkami na obřím podpatku. Toho ale budete už po pár krocích na kočičích hlavách litovat. I trendy boty mohou být pohodlné! Za nás nejvíce vedou v pohodlnosti polobotky či správně zvolené baleríny. Navíc tyto boty se hodí jak do práce k elegantnímu oblečení, tak i ven na procházku ke sportovnějšímu oblečení.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci