Obuv Prestige – kvalita ze Zlína

prestige

Tradiční značka české sportovní obuvi Prestige psala svou zajímavou historii již od roku 1984, ale její současná tvář začala získávat své obrysy až před 16 lety. Tehdy skomírající značku, která marně bojovala s častým střídáním majitelů, neujasněnou strategií a nekvalitní, ale levnou konkurencí asijských dodavatelů, odkoupila čistě česká společnost Moleda a vrátila jí lesk.

Strategie nových majitelů byla jednoduchá: Navázat na originální výrobní postupy, včetně využití původní výrobní linky ze Svitu Zlín, a otevřít se originálním nápadům jak v designu, tak při výběru materiálů. A hlavně, nepustit z továrny nic, co by nebylo skutečně kvalitní. Značka Prestige se tak stala synonymem pro spojení tradiční české, respektive zlínské obuvnické kvality a moderních inovací.

Skvělé boty do práce i na zábavu

Filozofie firmy je jednoduchá – každý si zaslouží mít nohy v pohodlných botách, ať už je to golfista, turista, tenista či jiný sportovec, který potřebuje kvalitní obutí do přírody a na hřiště, nebo třeba řemeslník, který je na nohou celý den v práci. Proto jsou boty značky Prestige tolik oblíbené i jako ochranné pracovní pomůcky. Navíc jsou skutečně kvalitní a vydrží svému majiteli sloužit podstatně déle, než asijská konkurence.

Společnost Moleda dbá, aby všechny její výrobky odpovídaly nejmodernějším poznatkům a požadavkům na zdravotně nezávadnou obuv. Všechny modely jsou certifikovány tak, aby odpovídaly příslušným ISO normám. To platí ještě více o dětských řadách a populární Dětské Prestige nebo Prestige Zebra jsou doporučovány jako kvalitní dětská obuv i odborníky. Novinkou jsou velmi pohodlné Prestige Air vyrobené z nového měkkého vlasového materiálu.

Také klasická obuv Prestige se nebrání inovacím. Od poloviny roku 2018 se může pochlubit upraveným designem z dílny italského designéra Claudia Franca.

Související články:

PRESTIGE – BOTY, KTERÉ MAJÍ PRESTIŽ

ZNAČKA PRESTIGE SE ZRODILA VE ZLÍNĚ

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci