Podzimní móda pro muže z kolekce Hugo Boss

Představujeme vám podzimní módní kolekci německé značky HUGO BOSS s aktuálními módními trendy s typickou elegancí a jednoduchostí. Inspirujte se pro nadcházející podzim pánskou kolekcí Pre Fall HUGO BOSS.

BOSS Man sází na eklektické tisky se strukturou inspirovanou rostlinami. Výrazný barevní akcent modré a denimový look dodává kolekci svěžest.

Z hlediska barevnosti v kolekci převládá šedá s inkoustově modrou, „jewel blue“ diamantově modrá, „melange grey“ světle šedá, s teplým pískovým tónem, ale i námořnická modrá s béžovou.

V materiálech dominuje měkký úplet, bavlnění gabardén a denim ve všech podobách. Denimový look je v kolekci využit tak, aby se dal kombinovat s business oblečením, kterému dodává uvolněnost a šarm.

Nové džíny, košile i obleky a saka se dají dobře nosit do práce i na volnočasové aktivity. V každé kolekci klade značka HUGO BOSS důraz na sofistikované detaily, které dělají oblečení této značky výjimečným. Na podšívky oděvů i kapsy byly použity látky s trendy eklektickým potiskem.

Nová kolekce Pre Fall nabízí vše, co dnešní muž pro svůj styl potřebuje.

Komentáře   

0 #2 sexonanet.net 2018-02-17 17:32
Gostou do editorial? SPMartins Fontes , 2000.
Citovat
0 #1 Www.nlacrc.org 2017-08-10 06:57
The following, so writers experimented with glean rather
via Workforce Sky’s restriction media access within the sleep morning, Brailsford accused a cyclingnews.com author, Barry Ryan, associated with “producing shit
on [him]” as well as showed him he / she was
real left out through listen closely to help Froome
since the battle innovator converse to help tv set passages.
Which fell after having a equivalent instance while
using the website’s manager Daniel Benson earlier from the contest.
- Www.nlacrc.org: http://Www.nlacrc.org/redirect.aspx?url=http://tonysmountainpizza.com/index.php/forum/user/8403-ifybewes
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

susenky

 

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci