Kompletní kolekce HUGO BOSS konečně i v ČR

Hugo Boss ČR

Milujete luxusní značku HUGO BOSS? Určitě dobře víte, že v ČR byl problém kompletní kolekce na jenom místě. Máme dobrou zprávu. Známá německá značka HUGO BOSS se dočkala nejkompletnější a nejucelenější nabídky svých kolekcí na jednom místě i v ČR.

„V rámci ČR najdete v našich obchodech skutečně nejrozsáhlejší nabídku řad, které HUGO BOSS nabízí. Dalo by se říct, že pokud se rozhodnete k nákupu u nás, v BOSS Store NA PŘÍKOPĚ 6, můžete odejít kompletně oblečeni se vším, co k tomu patří. HUGO BOSS je sice známý především svými pánskými obleky, ale zdaleka už není pravda, že bychom prodávali pouze tuto klasickou elegantní řadu. Oslovujeme všechny, kteří se rádi oblékají kvalitně a stylově. Přestože přibližně 70 procent našich zákazníků jsou muži, určitě si u nás vyberou také ženy, pro které máme samostatnou dámskou sekci,“ vysvětlila Jana Šímová ze zastupující společnosti značky HUGO BOSS.

Hugo Boss prodejna

HUGO BOSS šije oděvy od roku 1948 a od počátku se drží na špičce módního a oděvního průmyslu. V současné době prodává své výrobky ve 124 zemích světa a na více než 6 100 prodejních míst. Její jméno je synonymem pro prémiovou a luxusní pánskou i dámskou módu, špičkové zpracování a skvěle padnoucí střihy klasických pánských obleků. Formální a společenské oděvy zahrnuje nejvyšší a nejluxusnější linie BOSS MEN a BOSS WOMEN. Tyto kolekce jsou určeny zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu, styl a elegantní vzhled. Z dalších linií kolekce BOSS Orange Men/Women sleduje módní trendy a osloví hlavně odvážnější zákazníky nebo uvolněná kolekce BOSS Green lifestylová linie vycházející z golfové řady, kterou ocení aktivní zákazníky, hledající pohodlné a ležérní oblečení, které ale stále vypadá dobře a trendy.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci