Neházejte peníze do kanálu

peníze

Nejen v parných letních dnech se může stát, že ve vaší studně nebude dostatek vody. A stejně na suchu se může octnout také veřejný vodovod ve vaší obci, protože necitlivé zásahy do charakteru naší krajiny v minulosti snížily schopnost zadržovat vodu a snížily také zásoby podzemních vod. I když se vracíme k tradičním remízkům, rušíme meliorace a některým vodním tokům dáváme zase možnost meandrovat, šetření vodou by se mělo stát pravidlem pro firmy, obce, stát i jednotlivé domácnosti. Takové chování je nejen ekologické, ale také ekonomické, protože cena vody zcela určitě nebude v nebližších letech klesat, spíše naopak.

Číst dál...

Jaký typ hrazdy zvolit?

hrazdy

Jedním z posilovacích zařízení, které může mít doma téměř každý, je hrazda. Nezabere moc místa a její pořízení finanční rozpočet nijak nezatíží. Cvičením na hrazdě se posiluje především horní polovina těla, tedy svaly rukou, ramen, zádové a břišní svaly.

Číst dál...

Ikonická designová kolekce La Boule se po půl století vrací v moderním hávu

kolekce

Když designérka Helena von Boch před padesáti lety tvořila kolekci La Boule, nejspíš netušila, že jí pod rukama vzniká kousek, který se zařadí do designové síně slávy a že se nádobí stane součástí DNA značky Villeroy & Boch. Po půl století se La Boule znovu hlásí o slovo. Nyní je kolekce k dostání v nových černobílých kombinacích. Zůstal jí však geniální nápad a precizní zpracování.

Číst dál...

Za skvělou chutí s oblíbeným šálkem čaje na cestovatelskou výpravu

čaj

Až se dnes odpoledne nebo zítra ráno posadíte ke svému zamilovanému čaji, zavřete na chvíli oči a představte si cestu, kterou musel urazit, než se dostal až k vám domů. V Čajové zahradě, v jejímž e-shopu a čtyřech obchodech si můžete vybrat z 500 druhů čaje a 60 druhů kávy, se potkávají voňavé balíčky z celého světa. Spojuje je kvalita a skvělá chuť, avšak každý z nich má jiné rodné místo. Vydejte se s Čajovou zahradou na lahodnou cestu kolem celého světa!

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky