Podzimní móda inspirovaná pohodlným cestováním

Hugo Boss Global Traveler

Módním tématem nadcházejícího období podzim/zima 2017 se komfort a pohodlí. Celosvětové módní trendy odráží nový styl způsobu života – cestování v soukromém i pracovním životě. Základní filosofií je minimum oděvů, doplňků a lehkost na cestách, což jde ruku v ruce se stíráním rozdílů mezi oděvy pro volný čas a pracovní život. Prohlédněte si s námi, co bude letos nejvíce trendy.

Světový cestovatel je ústředním motivem nové pánské kolekce značky HUGO BOSS pro podzim a zimu 2017. Pánské kolekce Boss Menswear přináší benefity volnočasového oblečení, funkčnost a pohodlí, i business módy. Jednou z novinek je komfortní strečová podšívka u obleků, která spolu s poddajným kvalitním italským strečovým materiálem vrchní vrstvy obleku nabízí muži volnost v pohybu po celý den při všech příležitostech. Módní jsou i tzv. bombery – krátké bundy s ergonomickým tvarováním linií. Dominantním prvkem kolekce jsou kabáty různých délek a materiálů, sportovní party a bundy z lehkých prošívaných materiálů.

Hugo Boss Global Traveler

HUGO BOSS je pověstný kladením důrazů na detaily, takže očekávejte propracované zipy, zajímavě řešené kapsy i kapuce. Barevné tóny, které dominují kolekci Global Traveler Menswear pro podzim/zima 2017 jsou zemité a dominují jim šedá, olivově zelená, valéry hnědá, ale i červená a růžová, doplněny o neutrální bílou.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci