Vychutnejte si kávu z krásného porcelánu

Kolekce Floreana

Značka Villeroy & Boch už je známá tím, že pořád vyrábí nové kolekce porcelánových jídelních souprav. Tato značka vždy potěší tím, že přijde s něčím originálním a zároveň vkusným. Nyní je to například kolekce Floreana.

 

Kolekce Floreana.

Jemné vzory jsou na čistě bílý porcelán aplikované svěží modrou, zelenou a červenou vodovou barvou. Výsledkem jsou pak roztomilé šálky a podšálky s tradičními motivy, ale s moderním nádechem. Své uplatnění tedy servis najde jak na vesnici v kuchyni u babičky, tak v i moderním městském bytě anebo v kanceláři.

Vy i vaši hosté si z nich můžete vychutnat kvalitní espresso, čaj nebo dezert. Jak už je u  porcelánu Villeroy & Boch zvykem, nemusíte mít strach dát tuto kolekci do myčky nádobí ani do mikrovlnné trouby. Inovativní přístup s důrazem na tradiční hodnoty a hravé designy  značce zajistila celosvětovou popularitu. Nádobí Villeroy & Boch zdobí jídelní nejen tabule korunovaných rodin, domácnosti bohatých ale i nejlepší restaurace po celém světě. A teď nějaký podobný kousek můžete mít doma i vy.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci