Půjčte si dodávku přesně podle Vašich představ

Sháníte půjčovnu užitkových vozů, která se ke svým zákazníkům chová férově? Chcete si půjčit dodávku přesně na míru Vašim potřebám a zaplatit za to, co opravdu používáte?

Vadí Vám skryté poplatky a bezdůvodné navyšování ceny? Pak je na čase oslovit půjčovnu dodávek Praha Fibo Trading s.r.o., která na trhu působí již od roku 2008 a pro své zákazníky si připravila neuvěřitelné výhody a bezkonkurenční ceny. Pronájem dodávky Praha je snadno dosažitelný pro všechny.

Jaký vůz si můžete půjčit?

Nevíte, jaký typ vozu zvolit? Půjčovna dodávek pro Vás připravila jednoduchý konfigurátor, který Vám s výběrem může pomoci. Stačí zadat zvolené parametry, vyplnit pár kolonek a rázem je na světě automobil, který bude vyhovovat Vašim potřebám. Pokud potřebujete nějaké speciální vybavení vozidla pro stěhování či převážení cenných věcí apod., neváhejte kontaktovat zákaznický servis společnosti, který Vám vytvoří balíček na míru.

Plaťte jen za to, co potřebujete!

Výhodou je, že platíte opravdu za to, co skutečně potřebujete a využijete. Tedy ani o korunu více a díky tomu nevznikají žádné skryté poplatky, které by ovlivnily konečnou cenu. Sám majitel společnosti svým zákazník vzkazuje: „U nás máte záruku férových cen: všechny ceny uvádíme včetně DPH a jako konečné, bez jakýchkoli skrytých poplatků. Díky tomu Vám garantujeme nejnižší ceny v Praze a Středních Čechách."

Získám i nějaké výhody oproti konkurenci?

Autopůjčovna dodávek Fibo Trading s.r.o. nabízí neuvěřitelné množství výhod oproti konkurenci. Tato půjčovna užitkových vozů nemá žádný limit na počet najetých kilometrů, ani žádná časová omezení a navíc neomezuje ani hranicemi České republiky. S jejich vozem se můžete vydat kamkoli chcete či potřebujete a bez starostí, jelikož jsou všechny vozy prověřené a v dokonalém technickém stavu. Všechna vozidla mají satelitní a elektronické zabezpečení, díky čemuž se mohou při odcizení ihned lokalizovat. Nabízí dálniční známku, výhodné připojištění i asistenční službu. Dopřejte si kvalitu s férovým jednáním.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci