Aby padly jako ulité: Jak vybrat džíny pro svoji postavu?

Džíny jsou kusem oblečení, který oblékáme téměř k jakékoliv příležitosti. Jsou univerzální, snadno se kombinují, a když oblékneme ty správné, provedou s naší postavou doslova divy. Kde sehnat opravdu kvalitní? A jaký střih bude slušet právě vaší postavě?

Slimky sluší každému!

Úzké džíny obepínající postavu jsou neprávem označovány za džíny pro modelky. Slušet totiž mohou opravdu každé postavě. Holky krev a mlíko by jen měly zvolit tmavou barvu bez vyšisování (to opticky rozšiřuje) a k nim obout buď vysoké podpatky, nebo kozačky.

Tip: Trendy džíny a další dámské oblečení pořídíte na bolf.cz!

Pokud jste obdařena bezchybnou postavou, nemusíte si brát servítky – slušet vám budou slimky v jakémkoliv podání.

Trendy zvonáče, nebo klasické rovné?

Nejste fanynka úzkých střihů? Pak vás určitě potěší, že se vrátily do módy zvony ve stylu 70. let. Perfektně vyváží širší boky a zakryjí silnější lýtka, a když zvolíte vysoký pas, opticky si prodloužíte nohy až do nebes. Opět zde platí pravidlo, že vyšisování rozšiřuje, takže pokud chcete opticky ubrat pár kil, vsaďte na tmavý denim bez vyšisování.

Rovné nohavice neboli roury jsou nestárnoucí klasikou, která padne opravdu každému. Jen pozor – když mají snížený pas, opticky zkracují postavu a nohy. Takže dámy, které otuží po štíhlejším vzezření, by se měly poohlédnout po rourách s vysokým pasem. A ideálně k nim obout podpatky.

Trendy nízký sed aneb komu sluší boyfriend džíny?

V posledních letech vtrhnul i k nám trend džínů střihu boyfriend. Mají lehce snížený rozkrok, nosí se s ohrnutými nohavicemi a mají zkrátka vypadat tak, jako byste si ráno oblékla džíny svého přítele. Na rozdíl od ostatních střihů si tyto džíny nemůže dovolit jen tak někdo. Opticky totiž postavě dvakrát nelichotí.

Máte spíše chlapeckou štíhlou postavu? Gratulujeme, tento střih je pro vás jako dělaný. Jinak si na ně raději nechte zajít chuť.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci