BOSS Black a hodinky Heritage

hodinky Heritage

Nejnovějším přírůstkem v klasickém designu v kolekci BOSS Black jsou hodinky Heritage, které Vám nyní přináší Klenoty Aurum. Heritage jsou ztělesněním luxusní a přitom nenáročné elegance legendární značky.

Upoutají klasickými ciferníky s jemnou rytinou a velkorysými kovovými detaily. Mezi ty patří také stylová, retrográdní ručička ukazující dny v týdnu.

Hodinky Heritage

Hodinky, které jsou dostupné v několika variantách, jsou doplněny koženým řemínkem s krokodýlím vzorem. Model s růžovým kovem je zlacen špičkovou iontovou technologií. Řada je doplněna i krásnou, odlehčenou verzí s retro zabarvenými ciferníky a ocelovými řemínky ve třech provedeních. Ne nadarmo se kolekce jmenuje Heritage, tedy Dědictví značky, která je už přes sto let synonymem stylu, co nevyjde z módy...

Hugo Boss

Hugo Boss už téměř sto let vyrábí špičkové pánské obleky a oděvy, ke kterým přibyla i řada luxusních hodinek pro dámy i pány. Kožené řemínky, klasické ciferníky a nepřeberné množství precizních detailů přináší širokou řadu klasických designů. Stejně jako oblečení Hugo Boss jsou hodinky téže značky stylovým kouskem, ve kterém najdete i pár nadčasových sportovních modelů. Přináší Klenoty Aurum.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci