Jak strategicky vybrat a nakoupit vánoční dárky? Nechoďte nakupovat „naslepo“!

vánoční dárky

Každý rok je to to samé. Rádi byste si užívali vánoční atmosféru, ale máte moc práce? Každý rok si říkáte, že tentokrát určitě nebudete nakupovat vánoční dárky na poslední chvíli? Nezoufejte, letos tomu nemusí být stejně. Jděte na to od lesa!

Na dárky jedině s rozmyslem…

Všichni to známe – kdykoliv se nám náš blízký přes rok zmíní, co by se mu líbilo, říkáme si „tak to si budu pamatovat a koupím jí/mu to k Vánocům“. A pak říjnu? Nejradši byste se tloukli do hlavy se slovy „co to ale vlastně bylo“? Netrapte se, je to normální. Chce to alespoň malou chvíli klidu a ty správné nápady přijdou.

Nejprve si sepište seznam lidí, které máte rádi a pro které budete kupovat vánoční dárek. Pak začněte přiřazovat „typ dárku“ nebo alespoň směr či téma, kterého by se měl dárek dotýkat. Jakmile budete mít u každého jména poznámky typu „něco do auta“ nebo „chtěla by se donutit začít cvičit“, máte tak 50 % dárku vyřešeno. Připište také poznámku, kolik dárků máte v plánu pro každého ze seznamu kupovat.

Několik variant

Máte jména, máte „zaměření dárku“ a počet dárků? Pak jste myšlenkově na nejlepší cestě, aby vás něco napadlo. Víte, že tatínek by chtěl „něco do auta“, ale pořád si nemůžete vzpomenout na konkrétní věc? Třeba si nakonec vzpomenete alespoň skutečnost, že tatínek například většinu roku odkládá luxování auta. Je tedy nasnadě jej k Vánocům obdarovat například ručním vysavačem na potahy. Tetička naopak vykládá, jak už opravdu začne cvičit? Podpořte ji – kupte jí knížku se zdravými recepty, kalhoty na cvičení a permanentku do fitka.

Není to složité, stačí se jen logicky zamyslet a dát volný průchod asociacím. Vánoce nemusí být stres a donekonečna se opakující dárky typu dárková kazeta sprchových gelů a vlasových šamponů. Pak už jen stačí pořídit vánoční balící papír, jmenovky na dárky, vánoční mašle a může začít zábava s balením dárků. Tak co, našli jste se zde nebo máte jinou metodu?

jak strategicky vybrat a nakoupit vanocni darky text

 

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci