Hugo Boss Global Traveler

Podzimní móda inspirovaná pohodlným cestováním

Módním tématem nadcházejícího období podzim/zima 2017 se komfort a pohodlí. Celosvětové módní trendy odráží nový styl způsobu života – cestování v soukromém i pracovním životě. Základní filosofií je minimum oděvů, doplňků a lehkost na cestách, což jde ruku v ruce se stíráním rozdílů mezi oděvy pro volný čas a pracovní život. Prohlédněte si s námi, co bude letos nejvíce trendy.

Jak si vybrat správné oblečení na sportování venku?

Boty Nike dámské

Jaro už je v plném proudu a počasí nám dopřává první teplé dny, proto není důvod zůstávat doma. Vydejte se ven a nechte se prohřát slunečními paprsky. Navíc procházku venku můžete spojit se sportováním, které vám nejen dodá skvělou náladu, ale zároveň vám také pomůže zapracovat na své postavě. Ale jak se na sportování náležitě vybavit?

6 tipů, jak poznat boty, které vám nezničí nohy

Zdeformované prsty, puchýře, vbočený palec, zborcená klenba, bolesti zad … to jsou jen některé z nepříjemností, které vám mohou způsobit nekvalitní a špatně vybrané boty. Krása nemusí být vždy vykoupena nepohodlím a hezké boty určitě nestojí za zdravotní problémy. Poradíme vám, na co dát při výběru bot pozor a jak vybrat boty, co nebudou vašemu tělu ubližovat.

  • 1
  • 2